Informacje o nas

Stawiamy na jakość wykonywanych usług!

Dlatego przede wszystkim koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów oraz na tym by oferowane usługi były świadczone na wysokim europejskim poziomie. TESTA to solidny i sprawdzony partner.

Nasze osiedla to nowoczesne przestrzenie miejskie w najlepszych lokalizacjach Grójca.

Przedmiotem działania naszej firmy jest  budowa i sprzedaż budynków mieszkalnych wielorodzinnych, lokali użytkowych oraz garaży podziemnych i wolnostojących.

Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo finansowe

Do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie Twoje pieniądze zawsze trafiają na rachunek powierniczy. Deweloper nie ma do nich dostępu dopóki nie zostanie zakończony określony etap inwestycji.

Doświadczenie

Od 3 dekad budujemy dla Was bloki i segmenty mieszkalne, co pozwoliło uzyskać nam ogromne doświadczenie w branży budowlanej.

Pod projekt

Jeśli chcesz kupić mieszkanie, ale chciałbyś inny rozkład ścian? Napisz do nas a my wykonamy dla Ciebie mieszkanie Twoich marzeń. Dla naszych nabywców mieszkań oferujemy możliwość oddania mieszkania pod klucz wg wytycznych Klienta.

Wykończenie

Dla naszych nabywców mieszkań oferujemy możliwość oddania mieszkania pod klucz wg wytycznych Klienta. Wszystkie nasze projekty realizujemy z wysoką starannością wraz z drzwiami garażowymi i wejściowymi najlepszych marek podnosząc tym samym bezpieczeństwo.

Inwestycje w sprzedaży

> Laurowa 2 <
> Słowackiego 48/50 <
> Bokserska 11 <

Rezerwacja

Aby zarezerwować mieszkanie należy skontaktować się telefonicznie z Anną Jaworek tel. 517 961 611 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Nota prawna

Ogłoszenia i informacje na naszej stronie internetowej www.testaapartamenty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kontakt z nami

Adres Biura Sprzedaży
Bokserska 5/3U, 05-600 Grójec
05-600 Grójec
tel./fax.  48  664 14 66
e-mail: biuro@testaapartamenty.pl